HAKKIMIZDA

Firmamız kum, mıcır, dolgu malzemesi, bazalt ve karayolları için bazalt taş mastik üretim faaliyetlerine 2010 yılında Beynam / Ankara tesisimizde başlamıştır.

Ankara ili Bala ilçesi Beynam Darboğaz mevkiinde bulunan ve Gölbaşı ilçesine sadece 20 km mesafede bulunan Kum, Mıcır ve Bazalt Taşmastik üretim tesisimiz, yüksek dayanımlı Bazalt ocağı ve Bazalt’ın hammadde açısından zengin ve verimli bir bölgesinde yer almaktadır.

Hammadde olarak kullanılan Bazalt volkanik püskürük kayaçlardandır. Ağır ve sert bir mineral olan Bazalt’ın rengi siyahtır.

Beynam Bazalt Ocağı Tesis içerisinde faaliyette olan tam otomatik kırma, ayrıştırma, eleme ve yıkama tesisi bünyesinde yıllık 400.000 ton kapasite ile çeşitli granülometride kum, mıcır, dolgu malzemesi, bazalt ve karayolları için bazalt taşmastik üretilebilmektedir.

Söz konusu ürünler, dane boyutuna göre asfalt kaplama malzemesi, hazır beton agregası, yapı inşaatlarında sıva ve şap malzemesi olarak kullanılmaktadır.

Firmamız, Ankara’da asfalt kaplama işi yapmakta olan firmalara ürünün teknik özellikleri, performansı ve özellikle Yüksek Aşınma Dayanımı’na sahip olmasından dolayı önemli miktarlarda mıcır/çakıl temin etmektedir.

Beynam Bazalt Çakıl Kum Üretim Tesisimiz, Ankara-Konya karayolu, Gölbaşı - Bala yol ayrımına 12 km mesafededir.

Firmamız yüksek üretim kapasitesi, geniş ve kaliteli ürün yelpazesi ile ihtiyaç ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak üzere firmanıza hizmet etmekten memnunluk duyacaktır.

TESİSİMİZ

TOP